Divi Apartments Villa Reyes

Belangrijkste voorzieningen

  • 300 m²
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 13 gasten
  • 8 bedden

Locatie

    Deze 300 m² Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe ligt 6 km verwijderd van de wijk Triana en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    Als je van sport houdt, biedt deze villa een welgelegen locatie binnen 10 minuten met de auto weg van voetbalstadion Estadio Benito Villamarín. Het vakantiehuis is gesitueerd op een korte afstand van Plaza de España, terwijl Urbanizacion Alero de Sevilla busstation op 850 meter afstand is. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Koninklijk Paleis van Sevilla, gelegen op een afstand van 7 km.

    De 4-slaapkamer Divi Apartments Villa Reyes biedt uitzicht op de tuin vanuit de ramen. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Ervaar ultiem comfort in de keuken van Divi Apartments Villa Reyes, voorzien van een waterkoker, een koelkast en een oven. Gasten kunnen tijdens hun verblijf ook eten in een eetgedeelte. Nueva Azahara Taperia met Spaanse gerechten bevindt zich op 13 minuten wandelen van de 3-badkamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000410300001557970000000000000000VUT/SE/038477,VFT/SE/03847

    Kameropties bij Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe

    De 4-slaapkamer Divi Apartments Villa Reyes biedt uitzicht op de tuin vanuit de ramen. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Interieur foto Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Keuken foto Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Buitenkant foto Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Hostel Bedden foto Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Buitenkant foto Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Interieur foto Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Keuken foto Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Buitenkant foto Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Buitenkant foto Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe Buitenkant foto
    Huis 4 Slaapkamers

    Grootte: 300 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Divi Apartments Villa Reyes?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Divi Apartments Villa Reyes.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Divi Apartments Villa Reyes?
      Gasten van Divi Apartments Villa Reyes kunnen onder andere het Koninklijk Paleis van Sevilla (6 km), Plaza de España 7) en het Plaza de América 7) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Divi Apartments Villa Reyes Mairena del Aljarafe